Zdrada Emocjonalna Męża Lub Małżonki

Zdrada w związku to prosta droga prowadząca często do odwiedzenia jego rozpadu i dokończenia. Przez powszechne uznanie, że zdrada jest wynikiem słabego w własnej jakości związku, ofiary zdrady przeżywają wiele trudności z innymni osobami i na siłę próbują się szukać winy przy sobie, gdy ona znajduje się całkowicie po stronie osoby, która wdała się po seks sponsorki romans – twierdzi psycholog pracujący każdego dnia w 1 z wrocławskich poradni małżeńskich. Wojciech Wypler przy książce pt. „Anatomia zdrady” stwierdził, że „zdrada wydaje się blizną, która ma niezwykle istotną, adaptacyjną funkcję: przypomina naszym, co się stało, z jakiego powodu się stało i jak na przykład się stało”.

Zdrada wypływa na jaw ogólnie przez niedocenianie inteligencji stałej kochanki. W czasach całkowitej swobody seksualnej nikt naprawdę naprawdę nie wie, co ważny jest jako zdrada, ponieważ każda para ma prywatne seks sponsorki wyobrażenie na ten rzecz. Zwłaszcza, iż jeśli zdrada przejdzie wam za łatwo, to na pewno zrobisz to inny raz”. Ania, która padła ofiarą zdrady dwukrotnie, nie posiada złudzeń: – Zdrada zdradzie może i nierówna, lecz każda szokuje i boli tak samo.

Zdrada męża często wywołuje u kobiet totalną destrukcję psychiki. Inaczej zdrada męża wydaje się być bardzo prawdopodobna. Zanim jednak Ci tym opowiem, musisz wiedzieć, jak postępować w momencie, wówczas gdy nie masz pewności, czy zdrada na pewno znalazła seks sponsorki miejsce. Zdrada jest zawsze bolesnym doświadczeniem w związku. Niestety niekiedy zdrada w dobrym małżeństwie kończy etap szczęśliwego pożycia, a małżonkowie nie zdołają zatrzymać spirali wzajemnych niechęci i podejrzeń.

Zdrada jest zawsze kłopotem, niezależnie od czasu, w którym się pojawi i bez względu na to, w jakim etapie związku pozostaniemy z nią mieli do czynienia. Dla mężczyzn znacznie bardziej bolesna wydaje się być zdrada fizyczna, są oni seks sponsorki natomiast niekiedy skłonni przymknąć oko na zdradę psychiczną – traktują ją w mniejszym stopniu poważnie. W pierwszej opowiem, co zrobić gdy podejrzewasz partnera zdradę, natomiast w drugiej części opowiem, jakie warto podjąć etapy, gdy faktycznie zdrada miała miejsce.

W zależności z tym, że zdrada stanowi tak częsty pytania, stała się również obiektem wielu różnorodnych badań. Jeśli śniła Ci się zdrada, innymi słowy potencjalne kłopoty w obecnym związku. Jak dobitnie pokazuje pisarz niniejszej książki, zdrada obecna jest w większości związków i niestety trzeba się z tym faktem połączyć sex sponsorki. Zacznijmy od tego, hdy jeśli ja zwracam się do kogoś „kochanie”, albo jeszcze lepiej „skarbie” (bo łatwiej to drugie zaakcentować), to nie jest to żadna zdrada, tylko niebezpieczeństwo.

Zdrada przeczy tym zapewnieniom. Wydaje się być to spowodowane tym, iż kobiety są często w wyższym stopniu wrażliwe a także przy ich słowniku pojęcie „zdrada” jest równe najgorszemu występkowi. Według danych GUS-u zdrada jest przyczyną co piątego rozwodu. Zdrada emocjonalna to sprzeniewierzenie się intymności, bliskości, przywiązaniu, utrata sex sponsorki dbałości drugą osobę, złamanie zasady poufności – wówczas wystarczy, aby osoba zdradzona zdecydowała się wnieść pozew rozwód.

Pacjenci, którzy doświadczyli ze strony najbliższej jednostki przemocy, byli pogardzani lub poniżani, twierdzą, że wówczas zdrada była jednak najgorsza. Dlatego, chociaż zdrada ma możliwość być bolesna emocjonalnie i fizycznie – ogólnym skutkiem jest często samorozwój. Sam: Nie uważam, że to coś bardzo fair, ale nie jestem seks sponsorki pewny, czy to też „zdrada”. Warunkiem trwania małżeństwa na zdradzie jest zrozumienie do niej przyczyn i wybaczenie (sprawdź też nasz artykuł tym jak wybaczyć zdradę ) Zdrada absolutnie nie znaczy końca związku, ale powinna oznaczać koniec zniekształconych mechanizmów, które opierał się stosunek przed zdradą.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *